APLIKACJE MOBILNE & GRY

Produkujemy dedykowane oprogramowanie

SOFTWARE HOUSE

Jesteśmy producentem oprogramowania, które jest odpowiedzią na wymagania oraz wyzwania współczesnego biznesu.

Skupiamy się na tworzeniu aplikacji mobilnych, gier oraz aplikacji internetowych. Nasz zespół składa się z 13 profesjonalistów w swoich dziedzinach, do których należą programiści back-end, front-end, deweloperzy mobile, deweloperzy web oraz osoby wspierające proces wytwarzania programowania i obsługi klienta. Posiadamy również kompetencje do realizowania projektów hardware na styku oprogramowania oraz projektowania urządzeń.

Agile Software Development

Jesteśmy zorientowani na zwinny proces wytwarzania oprogramowania w celu kreowania przewagi konkurencyjnej naszych partnerów.

Jesteśmy zwolennikami zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych. Stawiamy na bliską współpracę z klientem oraz szybką reakcję na zmianę wymagań i potrzeb naszych partnerów. Dysponujemy narzędziami, które umożliwiają nam zdalne prowadzenie projektów z wglądem w rozwój produktu oraz zużycie zasobów projektowych.

OFERTA

Naszym celem jest tworzenie indywidualnie dopasowanych rozwiązań IT, spełniających cele biznesowe klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę wytwarzania oraz implementacji systemów.

Oprócz unikalnych ofert dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta, możemy zaproponować również szeroki wachlarz gotowych produktów, które zostały opracowane w oparciu o najbardziej powszechne problemy, w następujących obszarach biznesu:

  • Wsparcie sprzedaży poprzez systemy motywacyjne
  • Rozwój procesów uczenia się w organizacji
  • Usprawnienia komunikacji w przedsiębiorstwach
  • Narzędzia analityczne wspierające decyzje biznesowe oraz działania marketingowe
  • Rozwój produktów software & hardware (programowanie sterowników, interfejsów)
Aplikacje mobilne

Urządzenia mobilne to często jedyny kanał komunikacji z klientami i partnerami. Tworzymy aplikacje mobilne na platformy Android, iOS i Windows Phone. Dokładamy starań, aby aplikację posiadały intuicyjny interfejs oraz wyjątkowy design.

Gry

We własnych produktach wykorzystujemy elementy grywalizacji jako narzędzie do zwiększania poziomu interakcji z użytkownikami. Tworzymy gry mobilne od podstaw: idea, game-plan, szkice, prototypy, rozwój produktu oraz wdrożenie na sklepach z aplikacjami. W grach wykorzystujemy technologie Unity 3D. Tworzymy również gry wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość na urządzenia Samsung Gear VR.

Web design / ecommerce

Tworzymy serwisy oraz aplikacje internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Mamy doświadczenie w tworzeniu platform webowych importujących dane z wielu źródeł. Nasze strony internetowe są responsywne (RWD) oraz posiadają systemy zarządzania treścią (CMS) dostosowane do potrzeb klientów (WordPress, autorskie plug-iny).

IT Outsourcing

Oferujemy wynajem całych zespołów projektowych, w skład który wchodzą: Kierownik projektu, Analityk, Projektant UI oraz Programiści. Udostępniamy własne narzędzia projektowe lub wpisujemy się w struktury organizacyjne klienta.

Klienci

Mamy doświadczenie we wdrażaniu produktów IT.

Technologie

NARZĘDZIA

#GitLab
#Slack
#GitHub
#Git
#Sonar
#OwnCloud
#Piwik
#CloudFlare
#CrossBrowserTesting
#UXpin
#Marvel app
#Sketch

BACK-END

#Spring
#Hibernate
#Java
#Core 1.0
#C#
#PostgreSQL
#Cassandra
#Solr/Lucene
#Nginx
#Tomcat
#GrayLog
#Nagios
#SendGrid
#Keycloak
#Docker
#Postman
#PhantomJS
#Rest

FRONT-END

#Angular 2
#TypeScript
#Webpack
#Lodash
#Bootstrap
#HTML 5
#SCSS
#PostCSS
#Selenium

MOBILE

#Xamarin
#Unity 3D
#Swift
#Android SDK
#Ionic 2
#TestFlight

Czas na Twój ruch…

Preferujemy przede wszystkim kontakt twarzą w twarz, choć tworzyliśmy wiele projektów na odległość, gdzie cały kontakt odbywał się zdalnie. Jesteśmy otwarci do rozmów i chętnie doradzimy w odpowiednim przygotowaniu projektu lub przetargu.

CEO
Dawid Borciuch
office@1connect.pl
+48 509 903 365

International Projects
Gunnar Grothkopp
office@1connect.pl
+49 151 407 664 12

Key Account Manager
Klaudyna Kowalska
office@1connect.pl

1CONNECT SP. Z O.O.
(Nobel Tower)
ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
NIP 781-19-10-136

1CONNECT

1CONNECT

1connect Software UG i.Gr.
Hindenburgstraße 13b
23879 Mölln
office@1connect.pl
 

1CONNECT

1CONNECT

Napisz do nas

13 + 14 =