Polski Związek Tenisowy

wróć do portfolio

Przegląd

Polski Związek Tenisowy odpowiada za zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z klubami tenisowymi oraz zawodnikami z całej Polski. Nowa aplikacja mobilna powinna ułatwiać proces zarządzania informacjami związanymi z dyscypliną tenisa w Polsce.

Szczegóły

Klient Polski Związek Tenisowy
Data 2016
Rozwiążania iOS i Android
Link tenispolski.pl

Wyzwanie

Zadanie wymagało zastosowania rozwiązań w ramach szeroko rozumianej komunikacji profesjonalnej ligi tenisowej z amatorskimi klubami i graczami. W rezultacie konieczne było stworzenie narzędzia do skutecznej komunikacji oraz opracowania nowego systemu w tym zakresie.

Wszystkie aktualności

Pełen dostęp do informacji interesujących wszystkich sympatyków tenisa. Najnowsze wiadomości dostarczane są za pośrednictwem kanałów informacyjnych. Znajduje się tam przegląd wszystkich wyników oraz meczy w ramach zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich rozgrywek tenisowych. Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z pełnej bazy turniejów tenisowych organizowanych w całym kraju.

System rezerwacyjny

Aplikacja mobilna pozwala użytkownikom na dokonanie szybkiej rezerwacji miejsca do gry. Tenisista może wybierać spośród wielu kortów tenisowych zlokalizowanych na obszarze całej Polski. Taka funkcja aplikacji stanowi wygodne rozwiązanie i pozwala wszystkim zainteresowanym na łatwy wybór dogodnego miejsca i czasu gry.

Rezultat

W rezultacie aplikacja umożliwia przegląd wszystkich profesjonalnych informacji, jak również tych z zakresu rozgrywek amatorskich z uwzględnieniem następujących zalet:

  • dostęp do aktualności i informacji o wszystkich wynikach oraz klubach tenisowych w Polsce,
  • baza komunikacyjna, która pozwala na rezerwację kortu tenisowego w wybranym klubie,
  • aplikacja funkcjonuje na systemach iOS oraz Android.

Zainteresowały Cię nasze projekty?

Skontaktuj się z nami