Projekt

aplikacje webowe

1BOOKING & Tenis Polski

Przegląd

Polski Związek Tenisowy odpowiada za zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z klubami tenisowymi oraz zawodnikami z całego kraju. Nowa aplikacja mobilna została stworzona, by ułatwiać proces zarządzania informacjami związanymi z dyscypliną tenisową w Polsce.

Szczegóły

    • Klient: Polski Związek Tenisowy
    • Data: 2016
    • Rozwiązania: iOS i Android
    • Link: tenispolski.pl

Wyzwanie

Zadanie wymagało zastosowania rozwiązań umożliwiających zacieśnienie kontaktów profesjonalnej ligi tenisowej z amatorskimi klubami i graczami. W rezultacie konieczne było stworzenie narzędzia do skutecznej komunikacji oraz opracowania nowego systemu w tym zakresie.

Aktualności

Pełen dostęp do informacji interesujących wszystkich sympatyków tenisa. Najnowsze wiadomości dostarczane są za pośrednictwem kanałów informacyjnych. Znajduje się tam przegląd wszystkich wyników oraz meczy w ramach zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich rozgrywek tenisowych. Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z pełnej bazy turniejów tenisowych organizowanych w całym kraju.

System rezerwacyjny

Aplikacja mobilna pozwala użytkownikom na dokonanie szybkiej rezerwacji miejsca do gry. Tenisista może wybierać spośród wielu kortów tenisowych zlokalizowanych na obszarze całej Polski. Taka funkcja aplikacji stanowi wygodne rozwiązanie i pozwala wszystkim zainteresowanym na łatwy wybór dogodnego miejsca i czasu gry.

Rezultat

Powstała aplikacja umożliwiająca przegląd informacji dotyczących tenisa profesjonalnego oraz rozgrywek amatorskich z uwzględnieniem dostępu do aktualności i informacji o wszystkich wynikach oraz klubach tenisowych w Polsce. Jest bazą komunikacyjną, pozwalającą na rezerwację kortu tenisowego w wybranym klubie.