Projekt

aplikacje webowe

Kuba i Przyjaciele

Przegląd

Projekt „Kuba i Przyjaciele” Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego, to akcja, która ma za zadanie wspierać młodych ludzi w realizacji ich pasji i marzeń. Fundacja ogłosiła konkurs, w którym młodzież między 16 a 19 rokiem życia prezentowała otoczeniu swoje pasje. W akcji brali udział udział również Przyjaciele Kuby Błaszczykowskiego: Małgorzata Domagalik, Andrzej Pągowski, Łukasz Piszczek, Paweł Małaszyński oraz Liber.

Szczegóły

    • Klient: Fundacja „Ludzki Gest” Jakub Błaszczykowski
    • Data: styczeń-wrzesień 2017
    • Rozwiązania: Projektowanie strony, moduł rejestracji i logowania dla użytkowników, integracja video z YouTube
    • Link: kubaiprzyjaciele.pl

Wyzwanie

Nasze zadanie polegało na stworzeniu strony umożliwiającej prezentację idei konkursu oraz fundacji, a także przeprowadzenie konkursu – prezentację uczestników i głosowanie . Byliśmy również zaangażowani w tworzenie treści promocyjnych do Internetu oraz administrowanie profilu konkursu na Facebooku.

Platforma www

 

Młodzież zgłaszała do programu swój udział w konkursie z bardzo atrakcyjną pierwszą nagrodą, rejestrując się na stronie i wysyłając na utworzony na niej profil treści ilustrujące zainteresowania uczestnika. Był to między innymi 90 sekundowy film . Nasze zadanie polegało na połączeniu funkcji informacyjnych platformy z prezentacją treści konkursowych i glosowaniem na poszczególnych etapach konkursu. Przygotowana przez nas aplikacja umożliwiła rejestację w konkursie, przesłanie własnego filmu poprzez API YouTube, głosowanie on-line oraz komunikację z uczestnikami konkursu.

Profil FB

Zajęliśmy się kompleksowo obsługą konkursu na Facebooku. Nasze prace obejmowały przygotowanie treści graficznych i tekstowych oraz stałą komunikacje z uczestnikami. Wspieraliśmy fundację w kwestiach dotyczących organizacji konkursu w Internecie.

Następny projekt